METR64 jest ciągle w ruchu. Niezbędne do przetrwania są dla mnie plecaki, nerki, wygodne ubrania. Od 2010 roku dzielę się nimi z Wami żeby umilić również Wasze nie/codzienne eskapady. Projektowanie też jest podróżą i poszukiwaniem. Każda kolejna kolekcja jest osobną historią i próbą uchwycenia obecnego krajobrazu. Jest zbiorem wybranych fotografii z wyprawy.
Skończyłam Szkołę Artystycznego Projektowana Ubioru oraz Filozofię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Odbyłam staż w Szkole Krawiectwa Wyższego w Walencji. Pierwszy model torby powstał na uczelni. Duża, z dziwnego materiału. Potem zmieniłam lekkie, delikatne uszy z kolorowej taśmy na masywne z tej samej włókniny. Doszyłam cztery kolejne torby, wszystkie z włókniny przemysłowej z recyklingu, jako dopełnienie kolekcji dyplomowej „Czy to żart?’. Jedna z tych toreb zdobyła tytuł MUST HAVE na festiwalu designu w Łodzi.
Moje produkty powstają w idei mody zrównoważonej. Są szyte w Polsce, we współpracy z kilkoma paniami krawcowymi. Staramy się podczas produkcji maksymalnie wykorzystywać materiały, żeby zostawić jak najmniej ścinków. W swoich kolekcjach nie używam produktów pochodzenia zwierzęcego.
Wzmacniam szwy i szukam praktycznych rozwiązań, ale jeśli coś zawiedzie postaram się naprawić Twój produkt żeby służył Ci jak najdłużej.
Jeśli uznasz że rzecz jest już zużyta lub nie nadaje się do noszenia przyślij ją do mnie to przetworzę ją i wykorzystam jej elementy do  innego projektu w ramach przedsięwzięcia ODPADY ŻYWE * jak najmniej śmieci*
Mam pracownią, połączoną ze sklepem we Wrocławiu, na ul. Jatki 1. Zapraszam, tylko umówmy się wcześniej mailowo lub telefonicznie.
MAM 164cm WZROSTU.